معرفی5 تا از نارنجک های بازی کالاف دیوتی

معرفی نارنجک های بازی کالاف دیوتی

COD Mobile در واقع یکی از بازی های ویدیویی شگفت انگیزی است که می توانید آن را با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید. این بازی نسخه PC و کنسول COD را برای موبایل نیز ارائه کرده است. یکی از نکات جالب ارائه شده در بازی، نارنجک ها هستند. دلیل آن این است که بمب ها یا نارنجک های زیادی به ما داده می شود که مدل های مختلفی دارند .برای بهتر بازی کردن به معرفی نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز است . و درست مانند نسخه های رایانه شخصی و کنسول این بازی می باشند.

در COD Mobile نارنجک ها به دو نوع Lethal Grenade و Tactical Granade تقسیم می شوند. در این مقاله در مورد که گیمرها می توانند از آن ها استفاده کنند از نوع مرگبار یا Lethal بحث خواهیم کرد.

 

معرفی نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایل

آشنایی با مهم ترین نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایل

 

مهم ترین نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایل که می توانید از آن ها استفاده کنید، کدام اند؟ این مقاله مفصل به معرفی نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایلمی پردازد!

  1. نارنجک frag

نارنجک فراگ یک نارنجک مبتدی است که می توانید از همان ابتدا قفل آن را باز کنید. که دارای شعاع 50 و خروجی آسیب 70 می باشد.در مورد این سلاح زیاد نمی توان گفت که اگر پرتاب شما درست باشد، می توانید با آن به حریف خود آسیب برسانید.

اگرچه اغلب دست کم گرفته می شود، اما این نارنجک مرگ بار بسیار مفید است، به خصوص اگر دیگر سلاح بمب نداشته باشید.

  1. نارنجک sticky

mini-bo در سطح 17 با شعاع 50 و خروجی آسیب 60 آنلاک می شود. Sticky Granade آسیب و برد انفجاری مشابه با نارنجک Frag دارد، اما زمانی که آن را پرتاب می کنید می تواند به سطح بچسبد.

به همین دلیل است که این نارنجک در برابر اهداف متحرک بهترین عملکرد را دارد و اگر بتوانید این سلاح را به خوبی پرتاب کنید، ممکن است دشمن متوجه آن نشود.

  1. Trip Mine

این نارنجک در سطح 16 باز می شود و دارای شعاع 40 و خروجی آسیب 65 است که یک سلاح تله محبوب برای فریب دادن دشمنان به صورت ناخودآگاه است. اگر دشمن روی این نارنجک پا بگذارد، نارنجک منفجر می شود.

بهتر است مین های مسافرتی را در مکان های باریکی قرار دهید که دشمن اغلب از آن جا عبور می کند و برای آن ها قابل مشاهده نیست.

  1. Tomahawk

Tomahawk یا Combat Axe در سطح 49، با برد 35 و آسیب 100 آنلاک می شود. و یک سلاح ویژه در COD Mobile است که می تواند هدف را فوراً با یک پرتاب بکشد.

نکته جالب این است که پس از استفاده، می توان آن را بازیابی کرد. اگر این اسلحه را به دست آورید، قطعا به خاطر عظمت آن احساس می کنید که می توانید هرکسی را بکشید!

  1. Molotov Cocktail

کوکتل مولوتف یکی از آزاردهنده ترین نارنجک های Call of Duty Mobile است. این سلاح مشخصات بسیار خارق العاده ای دارد و آن را به یک سلاح بسیار خطرناک تبدیل می کند که برای مسافت 10 و کمتر از 60 آسیب به همراه دارد.

برای کسانی که دوست دارند شورش کنند، این سلاح به دلیل برد منطقه انفجار بسیار وحشتناک است .که می تواند هر کسی را که هدفش برد آن باشد، زخمی کند.

 

خرید سی پی بازی کالاف دیوتی موبایل

شما می‌توانید کوپن‌ های بازی ‌های مختلف مانند Mobile Legends، Free Fire، Call of Duty Mobile و سایر بازی ‌ها را با شارژ کردن در بازی ‌های برتر دنیا با قیمت ‌های پایین ‌تر خریداری کنید!

COD Mobile نسخه موبایل بازی معروف رایانه شخصی – Call Of Duty است. COD Mobile از زمان عرضه آن در سال 2019 در رتبه های بالاتری قرار گرفته و به رقیب بازی هایی مانند Battlegrounds Mobile India و Free Fire تبدیل شده است.

مانند BGMI و Free Fire، COD Mobile همچنین دارای یک ارز درون بازی به نام CP است که به بازیکنان امکان می‌دهد تا پوسته‌ های اسلحه، لباس ‌ها و Battle Pass را خریداری کنند. از این رو، بازیکنان باید بدانند که چگونه CP را برای COD Mobile به دست آورند. روش های مختلفی برای دریافت سی پی وجود دارد. هم به صورت رایگان و هم با خرید آن می توانید از این سی پی ها برای خرید آپشن های مختلفی که درون بازی وجود دارد، اقدام نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.