بهترین Kilo 141 loadout در کالاف دیوتی موبایل فصل ۵، ۲۰۲۲

بهترین Kilo 141 loadout در کالاف دیوتی موبایل فصل ۵، ۲۰۲۲

بهترین Kilo 141 loadout در کالاف دیوتی موبایل فصل ۵ ۲۰۲۲ چیست؟ COD Mobile چیست؟ Call of Duty: Mobile اولین بار در مارس 2019 معرفی شد و ناشر آن Activision فاش کرد که مایل است در آینده بازی های بیشتری را برای گوشی های هوشمند توسعه دهد. این بازی توسط استودیوی Tencent به نام Timi ساخته شده است که تجربه ایجاد بازی های آنلاین چند نفره برای پلتفرم های موبایل را دارد.

بهترین Kilo 141 loadout در کالاف دیوتی

در حال حاضر، همه حالت‌ ها به صورت بازیکن در مقابل بازیکن  (PVP) هستند – از جمله بتل رویال. با این حال، اکتیویژن فاش کرده که بازی منحصراً چند نفره نخواهد بود و حالت‌ های بازی اضافی در تاریخ بعدی اضافه خواهد شد.

اکثر بازی‌ ها روی نقشه‌ ها و با شخصیت‌ ها و اسلحه‌ هایی است که در طول سال‌ ها در چندین عنوان Call of Duty از جمله سری Modern Warfare و Black Ops ظاهر شده‌اند و برخی به مرور زمان اضافه خواهند شد.

بهترین Kilo 141 loadout در کالاف دیوتی موبایل فصل ۵، ۲۰۲۲

از زمانی که Kilo 141 در COD Mobile منتشر شد، نه تنها در برابر سایر تفنگ های تهاجمی، بلکه تقریباً بر هر سلاح دیگری که در بازی وجود دارد، یک نیروی غالب بوده است. بازیکنان می توانند از آن برای از بین بردن رقابت در بازی های معمولی استفاده کنند یا حتی تیم خود را در مسابقات رتبه بندی شده پیروز کنند، جایی که سلاح ها رقابتی تر هستند.

در گذشته، این سلاح بیشتر با کوک های جزئی برای کمک به تعادل پتانسیل قدرت استفاده می شد. حتی با وجود کنترل پس ‌زدگی و پخش شدن گلوله، Kilo 141 یکی از بهترین تفنگ ‌های تهاجمی برای تمرکز در فصل پنجم COD Mobile است.

 

بهترین Kilo 141 loadout در کالاف دیوتی موبایل فصل ۵ ۲۰۲۲Tropic Vision:

YKM Integral Suppressor Light

دستگیره عقب: نوار دستگیره دانه بندی شده

لیزر: OWC Laser –  تاکتیکی

مهمات: Extended Mag A

اتصالات بشکه ای همیشه برخی از مهم ترین اتصالات روی سلاح ها هستند. که بیشترین تغییرات را ارائه می دهند. بسته به انتخاب بازیکنان، سلاح ها می توانند از ماشین های نزدیک به تفنگ های دوربرد تغییر کنند. در این مورد، بهترین شرط استفاده از YKM Integral Suppressor Light است. اگرچه ممکن است مانند یک تیرانداز OWC آمار کنترلی را ارائه ندهد، اما Kilo تحرک بیشتر و گلوله های سرکوب شده را بدون گرفتن شکاف پوزه دریافت می کند.

 ضمیمه کردن  Rear Grip

ضمیمه Rear Grip است. برخلاف شکاف بشکه برای کیلو، این گزینه باید تا حد امکان عمومی باقی بماند. نوار چسب Granualted به دلیل آمار ساده ای که ارائه می دهد، تقریباً برای هر تفنگ تهاجمی انتخاب معمولی است. گسترش گلوله به سادگی در سراسر تخته کاهش می یابد و به طور موثر سلاح را بسیار دقیق تر می کند.

جدا شدن از هنجار، استفاده از گزینه No Stock به دلیل کنترل پایه ای که اسلحه از قبل دارد، به خوبی روی کیلو کار می کند. بازیکنان کیلویی در درگیری های نزدیک به برد میانی پیشرفت خواهند کرد که بشکه YKM آن را حتی بیشتر ارتقا خواهد داد و زمان دویدن به آتش بیشتر برای حملات تهاجمی می دهد.

لیزر OWC – Tactical

یکی دیگر از ضمیمه های عمومی برای Kilo 141 loadout در کالاف دیوتی موبایل فصل ۵ ۲۰۲۲، لیزر OWC – Tactical است. دو آمار اصلی با این افزوده افزایش می یابد، از جمله سرعت ADS و دقت کلی. با نوار چسب دانه بندی شده، گلوله ها تقریباً به هر هدفی به راحتی اصابت می کنند و با وجود داشتن اسلات های کنترلی کمتر، نبردهای برد کمی راحت تر به نظر می رسد.

آخرین جنبه Kilo 141 loadout  اسلات مهمات است. نرخ آتش در Kilo به طور پیش فرض بالا است و این به معنای تمام شدن مهمات فوق العاده سریع است. استفاده از Extended Mag A بهترین راه برای افزایش ظرفیت مهمات و در عین حال حفظ تحرک مورد نیاز بازیکنان با این سلاح است.

 

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

بازی Call of Duty: Mobile با خرید های درون ‌برنامه‌ ای برای امتیازهای COD که با سلاح‌ ها و پوسته ‌ها مبادله می‌شوند، رایگان است. شما همچنین می توانید آن ها را با بازی کردن به دست آورید. بنابراین باید بتوانید بدون خرج کردن یک ریال آن ها را افزایش دهید. مانند سایر بازی ‌های این ژانر مثل PUBG Mobile با بالا رفتن سطح به موارد اضافی نیز دسترسی خواهید داشت.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *