هرآنچه از Call of Duty Warzone باید بدانیم!

 هرآنچه از Call of Duty Warzone باید بدانیم!

 

Call of Duty: Warzone   نقشه مورد علاقه طرفداران Verdansk است. با ما همراه باشید تا هرآنچه از Call of Duty Warzone باید بدانیم!   را با شما در میان بگذاریم.در حالی که دنیای بازی های موبایلی به تدریج بازار را در اختیار می گیرد، جای تعجب نیست که توسعه دهندگان بیشتر روی چگونگی بهبود تجربه برای طرفداران تمرکز کنند.

Call of Duty دعوت ‌نامه ‌های مستقیمی را برای برخی افراد منتخب ارسال کرده بود. تا ساخت آلفای بازی را آزمایش کنند. در حالی که بازی هنوز در مرحله توسعه است، سازندگان تمام تلاش خود را می کنند تا پیشرفت هایی را انجام دهند.

افشای اخیری که گیم پلی بازی و تصاویری از تجربه بتل رویال آینده را فاش کرد، اطلاعات گسترده ای را نشان داد که جامعه اصلی WZ را بسیار هیجان زده کرد.

طرفداران حدس می زدند که آیا Verdansk به Warzone 2 که شایعه شده است بازخواهد گشت. گیم پلی، صدا های درون بازی و همه چیز تا این جا شبیه Warzone است. به نظر می رسد نقشه نسخه ای با جزئیات کمتر از Verdansk اصلی است. عکس های فاش شده همچنین گولاگ اصلی را نشان می دهد که در سال 2020 معرفی شد.

Call of Duty Warzone

از زمان معرفی Caldera، بازیکنان OG Warzone وردانسک را از دست داده اند. حتی با ادغام Black Ops Cold War، Verdansk قدیمی از بین رفت و نسخه جدیدی از دهه 80 به جای آن معرفی شد. آمدن به وضعیت فعلی Warzone، با تمام مشکلاتی که Verdansk داشته است، هنوز هم برای طرفداران حسرت آور است.

چند هفته پیش، یکی از توسعه دهندگان Call of Duty به بازگشت احتمالی Verdansk اشاره کرد و کمی نامشخص بود که چه اتفاقی خواهد افتاد. فیلم فاش شده به طرفداران یک ایده کلی داد که به پروژه شفق قطبی Project Aurora ممکن است شبیه باشد.

 هرآنچه از Call of Duty Warzone باید بدانیم!

Call of Duty در بیانیه مطبوعاتی اخیر خود گفت:

“محتوای Project Aurora Closed Alpha نهایی نیست و در معرض تغییر است. در حال حاضر، به سادگی مکانیک های گیم پلی بازی Battle Royale در مقیاس بزرگ را در دستگاه های تلفن همراه ارزیابی می کردیم.”

Call of Duty: Warzone و Call of Duty Mobile در حال حاضر در دومین تبلیغ متقابل خود هستند. دیگر نمی‌توانید سکه‌های Warzone را دریافت کنید، اما می‌توانید یک پوسته جدید و یک ساعت انحصاری در موبایل به عنوان جایزه به دست آورید که شانس بیشتری وجود دارد. در این جا نحوه پیوند دادن حساب های Call of Duty آورده شده است.

 

نحوه پیوند Call of Duty Warzone به Call of Duty Mobile

به نظر می رسد هدف پشت تبلیغات متقابل Activision تشویق بازیکنان موبایل به بررسی Warzone باشد، زیرا هر دو بازی نسبتاً به تازگی فصل های جدید را شروع کرده اند. در ماه های مارس و آوریل، می توانید یک سکه Warzone برای داشتن حساب های متصل در هر دو بازی دریافت کنید که به شما امکان می دهد یکی از سه سرباز Task Force 141 را در موبایل خریداری کنید.

 

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

علاوه بر خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، در طول فصل جدید CoD Mobile، پیوند دادن حساب Warzone شما دو جایزه درون بازی برای موبایل به شما می دهد: یک ساعت ویژه CoD Mobile و پوسته  Outrider – Arctic Soldier که در  این جا نحوه انجام آن آمده است:

یک حساب کاربری در وب سایت اصلی Call of Duty ایجاد کنید.

Call of Duty Mobile را اجرا کنید و Account و سپس Settings و در نهایت Login Options را بررسی کنید. مطمئن شوید که تحت حسابی که در callofduty.com ایجاد کرده اید، وارد شده اید.

Warzone را دانلود، نصب و باز کنید.

با استفاده از حسابی که به CoD Mobile را لینک کرده اید، وارد Warzone شوید.

در تئوری، این تنها کاری است که باید انجام دهید. مشکلی که به نظر می‌رسد که طرفداران زیادی را برانگیخته، این است که پاداش ‌هایی که برای پیوند دادن حساب ‌های خود دریافت می‌کنید ممکن است تا ۷۲ ساعت طول بکشد تا ظاهر شوند.

در حال حاضر، ساعت و پوسته جدید برای CoD Mobile تنها پاداش های موجود برای پیوند دادن حساب های شما هستند. و اگر تمام بازی هایی که انجام می دهید Warzone باشد، هیچ دلیلی برای انجام این کار وجود ندارد. با این حال، با وجود هر دو بازی، این احتمال وجود دارد که Activision به تبلیغات متقابل بیشتری مانند این ادامه دهد و شما می توانید همه چیزهای رایگان را به دست آورید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *