Call of Duty Mobile فصل 7

Call of Duty Mobile فصل 7

Call of Duty Mobile برای فصل 7 با Ghost in the Shell همکاری می کند. Call of Duty Mobile با فرنچایز نمادین Ghost in the Shell: SAC_2045 برای فصل ۷ خود دست به دست می شود. فصل 7 New Vision City نام دارد و در 4 آگوست در هند منتشر شد که مجموعه ‌ای از محتوا، رویداد ها، ویژگی ‌های همه جانبه و جوایز جدید را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

Call of Duty Mobile برای فصل ۷ خود با سریال Ghost in the Shell: SAC_2045 نتفلیکس همکاری کرده است. فصل 7 با عنوان “شهر چشم انداز جدید” شخصیت های نمادین Motoko و Batou را از نمایش موفق معرفی می کند و منطقه جدیدی را در نقشه Isolated در Battle Royale معرفی می کند. علاوه بر این، Call of Duty Mobile Season 7 دارای قابلیت‌های سایبر‌افزار جدید و رویدادی با موضوع جدید در کنار به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای بازی خواهد بود.

Call of Duty در یک پست وبلاگ نوشت: تمام اپراتورها را فراخوانی می‌کنم. انسان ها نزدیک می شوند و باید آن ها را شکست داد. برای همکاری وحشیانه بین Call of Duty: Mobile و Ghost in the Shell: SAC_2045 در فصل 7: New Vision City آماده شوید. یک منطقه جدید را در Isolated بگردید، پیشرفت‌های Cyberware را نصب کنید و رویداد موضوعی را برای دریافت جوایز عمده در فصل 7: New Vision City تکمیل کنید.

Call of Duty Mobile Season 7: New Vision City، با همکاری Ghost in the Shell: SAC_2015، در تاریخ 3 آگوست ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی  چهارم اوت ساعت 5:30 صبح IST منتشر شد.

 

Call of Duty Mobile Season 7: New Vision City

فصل 7 New Vision City ویژگی ها و رویدادهای جدید و هیجان انگیزی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد تا در Call of Duty Mobile از آن ها لذت ببرند. بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا منطقه جدیدی را کاوش کنند و اپراتورها، سلاح‌ها و سایر جوایز جدید را آزمایش کنند. مانند فصل های گذشته، فصل 7 همچنین یک پاس نبرد جدید را برای بازیکنان معرفی می کند تا آن ها را تکمیل کنند و جوایزی را دریافت کنند. پاس نبرد دارای 50 طبقه است و دارای لایه های پریمیوم و رایگان می باشد.

 

 نکات برجسته  Call of Duty Mobile – فصل 7: New Vision City برای اندروید و iOS :

New Battle Royale Area – New Vision City: New Vision City یک شهر سایبری آینده نگر جدید است که از سریال Ghost in the Shell: SAC_2045 نتفلیکس الهام گرفته شده است. Call of Duty بیان کرد که شهر نیو ویژن توسط یک پوسته مرموز محصور شده و در تاریکی همیشگی پوشیده شده است. تنها با چراغ‌ های نئونی با مضمون سایبری که ساختمان‌های بلند را می‌پوشانند، روشن می‌شود.

   توانایی ‌های جدید سایبر‌افزار: بازیکنان با توانایی‌ های سایبر‌افزار جدید، تغییرات و بهبود را خواهند پذیرفت. Call of Duty نوشت: انسان ها را در بتل رویال شکست دهید و یکی از توانایی های زیر را در هر مسابقه کسب کنید: Cyberbrain، Ocular System، Cyberbody، یا Neuro System.

رویداد مضمون جدید: نظرسنجی توگوسا – رویداد مضمون جدید حول محور موتوکو و توگوسا، دو شخصیت برجسته این مجموعه می چرخد. ایده این رویداد ساده است: موتوکو در حال اتصال به صفحه کنترل است و به کمک توگوسا نیاز دارد. بازیکنان باید سرنخ هایی را پیدا کنند که او به توگوسا رفته است تا موتوکو را پیدا کند و به او کمک کند تا به شبکه متصل شود.

در تلاش برای نجات شهر نیو ویژن از تهاجم پس از انسان، بازیکنان باید آماده شوند و با دشمنی بجنگند که قبلاً در Call of Duty: Mobile دیده نشده بود. بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا 50 ردیف جدید از جوایز Battle Pass را با محتوای رایگان و ممتاز که شامل اپراتورهایی مانند Blackjack – Elite و Motoko، سلاح‌های جدید مانند Switchblade X9، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس، Charms، COD Points (CP) به دست آورند و بیشتر.

 

نکات برجسته  Call of Duty Mobile - فصل 7 New Vision City برای اندروید و iOS

 

سایر ویژگی های همه جانبه در فصل 7: شهر چشم انداز جدید

 New Revive Mechanic: بازیکنان به جای بازیابی تگ های سگ برای احیای هم تیمی های افتاده خود، اکنون ارواح خود را جمع آوری می کنند. این ارواح را می توان در جایی که حذف شدند، پیدا کرد و به بازیکن اجازه می دهد تا فرآیند چاپ مجدد را آغاز کند و آن ها را به بازی بازگرداند.

دشمنان  PvE: ربات‌ های جدید هوش مصنوعی و سگ‌های مکانیکی را می‌توان در Isolated پیدا کرد و بازیکنان در نبرد Player vs Environment (PvE) با این موجودات شرکت خواهند کرد. شکست دادن دشمنان هوش مصنوعی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا قطعات خود را جمع‌آوری کنند و می‌توان آن‌ها را با یک بهبود سایبری در Redeem Facility مبادله کرد.

  بهبودهای سایبری: اپراتورها می توانند یکی از چهار ارتقاء را در طول مسابقه بتل رویال نصب کنند. هواپیمای بدون سرنشین Cyberbrain به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به پایانه‌های خارجی متصل شوند تا یک میکروپهپاد را کنترل کنند که برای اسکن و هک اهداف متخاصم مفید است. سیستم چشمی دشمنان نزدیک را آشکار می کند و آمار آن ها را نمایش می دهد. Cyberbody Limbs قدرت فیزیکی بهبود یافته و بازوی راست تغییر یافته را برای یک غوغای هوایی به شما می دهد و Neuro Systems دقت و توانایی های هدف گیری را بهینه می کند.

مقالات مرتبط:

خرید cp کالاف دیوتی موبایل

انواع سلاح های افسانه ای در COD Mobile

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *