آموزشی

آموزش کامل کلش اف کلنز برای حرفه ای شدن

چگونه در بازی کلش اف کلنز به لیگ های چمپیون (Champion) برسیم؟

بهترین آموزش کامل کلش اف کلنز برای حرفه ای شدن ، کلش اف کلنز یکی از محبوب ترین بازی ها در جهان است که گیمرهای بسیاری به آن علاقه دارند. این بازی ممکن است در ظاهر پیچیده به نظر برسد اما بسیار ساده است. اگر در گذشته بازی‌های استراتژیک انجام داده باشید یادگیری این بازی برای شما بسیار راحت خواهد بود. چنانچه به دنبال آموزش کامل کلش اف کلنز برای حرفه ای شدن هستید این مطلب را در سایت پابلیتو از دست ندهید.

آموزش کامل کلش اف کلنز برای حرفه ای شدن

آموزش کامل کلش اف کلنز برای حرفه ای شدن

دفاع و حمله کردن در کلش اف کلنز

دفاع و حمله دو بخش مهم بازی کلش اف کلنز هستند. در واقع میتوان گفت در طول بازی باید بتوانید به دهکده های بیشتری حمله کنید یا در مقابل حملات دهکده های دیگر مقاومت نمایید. در ابتدای کار بهتر است به سراغ دهکده هایی بروید که هم رده شما هستند و پس از مدتی با حریفان قدرتمند به رقابت بپردازید.

حتما تمرکز زیادی روی رشد پایگاه و ارتشتان داشته باشید به دلیل اینکه قدرت شما به اندازه ای نیست که بتوانید در برابر تمام دشمنان مقاومت کنید. در این مواقع شما باید به یک قبیله قدرتمند بپیوندید که در واقع یکی از مهم ترین بخش های بازی به شمار میرود.

مشغول به کار بودن دائمی سازندگان در کلش اف کلنز

برای حرفه ای شدن در کلش اف کلنز لازم است برخی کارها مانند ارتقاء یا بازسازی پایگاه خود را انجام دهید. انجام این وظایف بر عهده سازندگان بازی است. این نیروها می توانند ساختمان های جدیدی را بسازند یا سطح ساختمان های قبلی را ارتقاء دهند. اگر سازندگان خود را مشغول نگه دارید می توانید زمان مورد نیاز برای انجام کارهای خود را کاهش دهید.

باید به آزمایشگاه پایگاه نیز توجه بسیاری داشته باشید. لازم است در آزمایشگاه همواره کاری در حال انجام شدن باشد. آزمایشگاه شما هرگز نباید برای یک مدت طولانی بیکار باشد. برای افزایش سرعت آزمایشگاه و سازندگان خود می توانید از جم ها کمک بگیرید. خرید جم در بازی کلش اف کلنز می تواند کمک بسیاری به پیشرفت شما کند.

دفاع و حمله کردن در کلش اف کلنز

دفاع و حمله کردن در کلش اف کلنز

استفاده عاقلانه از جم ها

برای حرفه ای شدن در بازی کلش اف کلنز باید از جم های خود به طور عاقلانه استفاده کنید. جم ها در اصل ارزهای برتر در بازی به شمار میروند و غالبا در خود بازی به بازیکنان داده می شوند. برای سرعت بخشیدن به اموری مانند ساخت ساختمان و نیرو می تواند از جم ها استفاده کنید. به دست آوردن جم ها برای شما زمانبر و هزینه بر خواهد بود به همین دلیل باید عاقلانه از آن ها استفاده کنید.

با کمک جم ها این امکان را دارید که نیروهایتان را در کمترین زمان ارتقاء دهید و پایگاه خود را قدرتمند سازید. با خرید جم کلش اف کلنز می توانید در کوتاهترین زمان جزء بازیکنان برتر قرار بگیرید.

متمرکز بودن و عدم پراکندگی بیس

بیشتر بازیکنان حرفه ای بر این باور هستند که چیدمان متراکم ساختمان های مهم در مرکز بیس یک استراتژی ایده آل است. سعی کنید مخازن و تاون هال خود را در مرکز بیس قرار داده و آن ها را با کمک دیوارها و ساختمان های دفاعی پوشش دهید.

در کنج های بیس بهتر است خانه های کارگری را قرار دهید. این استراتژی باعث می شود که در زمان حمله، اتکر زمان کافی برای نابود کردن خانه های کارگری نداشته باشد. دلیل این موضوع این است که عموما اتک به مرکز بیس زده خواهد شد.

استفاده درست از تله ها

برای حرفه ای شدن در بازی کلش اف کلنز باید از تله ها درست استفاده کنید. تله ها می توانند آسیب های بسیاری را به حمله کنندگان بزنند و این آسیب ها قادر هستند گروه های کوچک را به راحتی نابود کنند.

این تله ها می توانند به گروه های قدرتمند نیز آسیب های جدی را وارد کنند. توصیه میکنیم تله ها را در مکان های هوشمندانه بگذارید. بهتر است مکان ها را طوری انتخاب کنید که اتکر انتظار رو به رو شدن با آن ها را نداشته باشد.

پیدا کردن ترکیب برنده

یکی از راه های حرفه ای شدن در کلش اف کلنز پیدا کردن ترکیب برنده است. برخی از نیروها قدرت بیشتری دارند اما این موضوع دلیل قانع کننده ای برای اینکه در همه نبردها از آنها استفاه کنید نیست. در برخی مواقع این امکان وجود دارد که رقیب شما چیدمان دفاع زمینی خود را بسیار قدرتمند انجام داده باشد. در این شرایط استفاده از نیروهایی مثل پکا یا والکری باعث می شود که نبرد را ببازید.

لازم است در سربازخانه خود همیشه نیروهای هوایی و زمینی مختلف داشته باشید. توجه به این موضوع باعث می شود که در صورت آچمز شدن زمان کافی برای تغییر نیروهای حمله‌کننده خود را داشته باشید و در نهایت در نبرد پیروز شوید.

مشغول به کار بودن دائمی سازندگان در کلش اف کلنز

مشغول به کار بودن دائمی سازندگان در کلش اف کلنز

مستحکم کردن دیوارها

برخی از گیمرها تصور می کنند که یک سیستم دفاعی قدرتمند کافی است و نیازی نیست دیوارها را ارتقاء دهند. برای اینکه در کلش اف کلنز حرفه ای عمل کنید باید مستحکم کردن دیوارها را یکی از الویت های خود قرار دهید. عموما بیشتر صدماتی که دشمن به شما وارد میسازد از طریق نیروهای زمینی است.

دیوارهای دهکده شما در این بازی دارای لایه ها و سطوح مختلفی هستند. هر اندازه که دیوارها را بیشتر ارتقاء دهید سیستم دفاعی قدرتمندتری نیز خواهید داشت. این عوامل باعث می شوند که بتوانید منابع خود را بهتر نگه دارید.

استفاده صحیح از نیروهای هوایی

نیروهای هوایی اهمیت زیادی در نبردها دارند و باید بدانید چطور از آن ها استفاده کنید. برخی از نیروهای هوایی این امکان را برای شما فراهم می کنند که بتوانید سیستم دفاعی دشمن‌ را سریع تر به خطر بیندازید. به عنوان مثال اسکلت ‌های بالنی جزء نیروهایی هستند که از همان ابتدا به سیستم دفاعی رقیب حمله می کنند.

زمانی که در حال شکست خوردن در نبرد زمینی هستید نیز باید از نیروهای هوایی خود استفاده کنید. استفاده از یک نیروی تازه نفس می تواند کمک بسیاری به شما در نبرد کند. در نهایت می توانید نتیجه بهتری را از نبرد به دست بیاورید.

تمرکز روی ارتش‌های مقرون به صرفه

برای حرفه ای شدن در بازی کلش اف کلنز بهتر است روی ارتش‌ های مقرون به صرفه تمرکز کنید. هر چقدر در این بازی پیشروی بیشتری داشته باشید به اکسیر بیشتری نیز برای ارتقاء و تعلیم دادن یک ارتش قدرتمند نیاز خواهید داشت.

پیدا کردن اکسیر عادی کار راحتی است اما دست یابی به اکسیر تیره سخت‌تر خواهد بود. ساده ترین راهکار این است که از ارتشی استفاده کنید که بتواند یک ستاره کسب کند و به اکسیر زیاد احتیاج نداشته باشد.

چگونه در بازی کلش اف کلنز به لیگ های چمپیون (Champion) برسیم؟

برای اینکه قادر باشید با سرعت مناسبی در رنکینگ بازی بالا بروید توصیه میکنیم از یک تروفی بیس (Trophy base) قابل اعتماد استفاده کنید. انجام این کار باعث می شود که به یک سطح بندی قابل قبول دست پیدا کنید. برای انجام بهتر این فرایند سعی کنید در قدم اول تاون هال و دیوارهای خود را مکس و سپس یک نقشه مناسب بچینید.

بیشتر بازی های سوپرسل ممکن است در ظاهر ساده به نظر برسند اما چنانچه تنها یک بار کلش رویال را دانلود کرده باشید به خوبی میدانید که هر بازی تا چه اندازه می تواند پیچیدگی داشته باشد. لازم است ساعات زیادی را صرف تمرین و مطالعه در این زمینه کرده باشید.

استفاده درست از تله ها  در کلش اف کلنز

استفاده درست از تله ها در کلش اف کلنز

سخن آخر درباره آموزش کامل کلش اف کلنز برای حرفه ای شدن

کلش اف کلنز یکی از بهترین بازی های موبایلی است که افراد زیادی به آن علاقه دارند. این بازی جلوه های بصری و المان های بسیار جذابی دارد و می تواند یک تجربه لذت بخش را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر برای نخستین بار است که این بازی را تجربه میکنید ممکن است بسیاری از بخش ها برایتان پیچیده به نظر برسند. در این مطلب سعی کردیم نکاتی را در مورد حرفه ای شدن در کلش اف کلنز با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. توجه به این نکات باعث می شود که بتوانید در این بازی حرفه ای تر عمل کنید.بهتره در پایان هم مقاله چگونه اسم دهکده را در بازی کلش اف کلنز تغییر دهیم؟ را هم مطالعه کنید .

سوالات متداول درباره آموزش کامل کلش اف کلنز برای حرفه ای شدن

1-چرا در ابتدای بازی باید دیوارها را فقط دور ساختمان های مهم قرار دهیم؟

در آغاز بازی منابع شما محدود است به همین دلیل باید دیوارهای خریداری شده را دور ساختمان های مهم قرار دهید.

2-اگر از ایردیفنس بیس خود به درستی محافظت نکنیم چه اتفاقی رخ می دهد؟

اگر از ایردیفنس بیس خود به خوبی محافظت نکنید ترکیب هایی که شامل هیلر می‌شوند به سادگی شما را مغلوب خواهند کرد.

3-چرا حمله به دهکده‌های غیر فعال استراتژی خوبی است؟

عموما این دهکده ها جزء هدف های خوب برای غارت در فارم به شمار میروند به دلیل اینکه با کمترین تلاش امکان غارت کردن آن ها را دارید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =