معرفی بتل رویال کالاف دیوتی

معرفی بتل رویال کالاف دیوتی

شرکت اکتیویژن از مود  بازی بتل رویال کالاف دیوتی از کالاف دیوتی موبایل جدید رونمایی کرد. کمپانی اکتیویژن بیان کرده بود که مود های جدیدی مانند زامبی و فرانت لاین و دامی نشین در این بازی وجود دارد. علاوه بر این باید بیان کنیم که بازی های بسیار زیادی در کالاف دیوتی وجود دارد و افراد زیادی در سراسر جهان علاقه مند به این بازی هستند. در واقع مپ هایی که در بتل رویال وجود دارند، می توانند ۱۰۰ بازیکن را در خود جای دهند. همچنین باید بیان کنیم که بازی کالاف دیوتی موبایل از مود بتل رویال پشتیبانی می کند و بتل Call of Duty از duos پشتیبانی می کند. البته به تازگی ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده است.

بهترین کلاس های کالاف دیوتی چیست؟

همانطور که می دانید در بازی کالاف دیوتی کلاس های متفاوتی وجود دارد.بهترین کلاس کالاف دیوتی موبایل را معرفی می کنیم .شما می توانید کلاس های مختلف را برای بتل رویال استفاده کنید. در حقیقت شما می توانید با استفاده از بتل رویال از این کلاس های متفاوت استفاده کنید این کلاس ها ویژگی های مختلفی دارند و دارای مزایای متفاوتی هستند. علاوه بر این باید بیان کنیم که کلاس های بتل رویال کالاف دیوتی شماره ۱۵ کلاس متفاوت است. یکی از این کلاس ها Clown نام دارد. این کلاس در طی زمان گذشته دچار تغییرات شده است در زمان های قبل این کلاس دارای یک ربات اسباب بازی بود که می توانست زامبی ها را به طرف خود جذب کند و آنها را منفجر کند. اما حالا توانایی پایه کلاس تغییر کرده است. زیرا می تواند سگ ها را فرا بخوانند تا بتوانند به دشمنان حمله کنند. در واقع کلاس Clown یکی از کلاس های کالاف دیوتی است. علاقه مندان می توانند با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به تجهیزات امکانات زیادی دسترسی داشته باشند. ما به شما خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را توصیه می کنیم.

 بتل رویال کالاف دیوتی

بهترین بازی های بتل رویال

یکی از بهترین بازی های بتل رویال کالاف دیوتی بازی پابجی است. این بازی جذابیت بسیار بالایی دارد و به شکل گسترده در میان گیمرها ارز پیدا کرده است. علاوه بر آن باید بگوییم که بازی پابجی یکی از بهترین بازی های بتل رویال کالاف دیوتی در زمینه مهارت تیراندازی و رانندگی است . بازی در سال ۲۰۲۱ توانست مجدد محبوبیت زیادی کسب کند و جزو محبوب ترین بازی های موبایلی شود. علاوه بر این باید بیان کنیم که پابجی یکی از قدیمی ترین بازی بتل رویال کالاف دیوتی است. فورتنایت یکی دیگر از بازی های هیجان انگیزی است که توانسته با بازی پابجی رقابت داشته باشد. این بازی که دیگه از بهترین بازی های کالاف دیوتی است. علاوه بر این باید کنیم که بازی فورتنایت در سال ۲۰۱۷ در بازار منتشر شد.

مقایسه بازی های بتل رویال

همه بازی های بتل رویال call of Duty جذابیت خاصی دارند، در واقع اگر بخواهیم بازی های بتل رویال را با هم مقایسه کنیم کار بسیار سخت کرده ایم. در سال های اخیر شرکت های زیادی اقدام به تولید بازی هایی مانند فورتنایت و پابجی کرده اند. اما بعضی از آنها در قدم اول شکست خوردند. این بازی ها به حدی جذابیت دارد که افراد زیادی آنها را در طول مدت کم و بر روی گوشی خود دانلود و نصب می کنند. اگر بخواهیم بین بازی های بتل رویال بهترین و جذاب ترین بازی را برای موبایل بیان کنیم بازی فورتنایت است. همه بازی های کالاف دیوتی جذابیت خاص خود را دارند و بعضی از این بازی ها دارایی کاربران و بازیکنان بیشتری هستند. زیرا از نظر کیفیت گرافیکی و نظر هیجان انگیز بودند بازی کننده بسیار زیادی این بازی ها را بر روی گوشی خود نصب کرده اند.

مقایسه  بتل رویال کالاف دیوتی

سخن پایانی بتل رویال کالاف دیوتی

از بهترین کلاس های کالاف دیوتی می توانیم به بازی پابجی اشاره کنیم. این بازی بسیار جذاب است و از نظر گرافیکی کیفیت بسیار بالایی دارد به علت توانسته است در میان گیمرها محبوبیت بسیار زیادی کسب کند. همچنین باید بیان کنیم که پابجی یکی از بازی های بتل رویال به حساب می آید و در مهارت تیراندازی و رانندگی است. این بازی در سال ۲۰۲۱ محبوبیت بسیار زیادی کسب کرد علاوه بر این باید ذکر کنیم که جزو محبوب ترین بازی های موبایلی به حساب می آید. اما بازی دیگری به نام فورتنایت وجود دارد که توانست جایگزین بازی پابجی شود و در کمترین زمان محبوبیت بسیار زیادی به دست آورد. این بازی یکی از بهترین بازی هایب تل رویال کالاف دیوتی به حساب می آید و در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. از کلاس های کالاف دیوتی می توانیم به کلاس Clown اشاره کنیم.

مقالات مرتبط:

معرفی بازی کالاف دیوتی موبایل

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.